• Неодамнешно
150CM Свила Кадифени Ткаенини Velour Ткаенина Маса Крпа Табела Покрие Тапацир Завеса Перница Перница Ткаенина Црвена Сина, Кафена и Зелена

150CM Свила Кадифени Ткаенини Velour Ткаенина Маса Крпа Табела Покрие Тапацир Завеса Перница Перница Ткаенина Црвена

DEN 609.12

Количина на стоки
Тековен


метар метар метар
Забелешка:
Ширина 150см, Продаваат од страна метри. тежина за 450g/метар. Ако се купи еден метри, Ние ќе ги намали 1 метри во должина и 1,5 метри во ширина. Ако купите два метри, Ние ќе ги намали 2 метри во должина и 1,5 метри во ширина.
Јас f ќе купи три метри..
Внимание :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Ние ви препорачуваме да користите мобилен телефон за да пребарувате на производот фотографии, мобилен телефон резолуцијата на екранот е на високо ниво,поблиску до вистинската боја на производот.ви благодариме за вашето разбирање.
Оваа Кадифени Ткаенини Мека, Fadeless,Не Balling-up И Без Мирис на Животната средина Производи. Таму може да биде мала грешка во измерени податоци(1cm~3cm)

Други карактеристики

Функција:
Дише
Бренд Име:
BKLIFE ДОМА
Стил:
Обична
Ширина:
150CM
Тип:
Кадифени Ткаенини
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер
боја:
multicolor

Најдобри понуди