• Неодамнешно
10yards/многу 45mm Чипка Лента Лента Билатерални Везени Ракотворби Нето Чипка Намали Свадба, Роденден на Божиќ Декорација за Шиење

10yards/многу 45mm Чипка Лента Лента Билатерални Везени Ракотворби Нето Чипка Намали Свадба, Роденден на Божиќ Декорација

DEN 66.72

Количина на стоки
Тековен


НАПОМЕНА :
Во нашиов продавници, цел износ повеќе од $8, ние ќе ја испратите вашата нарачка од Кина поштата Регистрирани воздух mail или други можат да ги пратите на превозот. тоа може да се следи и на време.
100% Нов Бренд
Боја : Како На Сликата
Материјал : Polyamide
Големина : 45mm Ширина
Применливи области : Играчка галантерија, декоративни додатоци, долна облека чипка додатоци
Пакетот вклучува : Чипка* 10 метри (1yard=0.91 m, 10yard=9.1 м)
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 7-15 дена; На Европската : Околу 10-30 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 25-60 дена Ако треба итно да се EMS/DHL со дополнителни поштенски; DHL : 2-7 ЕМС : 5-15 Работни дена. Повратни информации : Ние ќе бидеме среќни да ви помогне ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција.

Други карактеристики

Големина:
45mm
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
organza
Декорација:
Чипка
Ширина:
45mm
Број На Модел На:
lace001
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
Чипка

Најдобри понуди