• Неодамнешно
(5yds по тркалаат) 5Y1676 kerryribbon бесплатен превозот 7/8 пинк кавер-печатени лента Grosgrain лента минимум за USD 6.00

(5yds по тркалаат) 5Y1676 kerryribbon бесплатен превозот 7/8 пинк кавер-печатени лента Grosgrain лента минимум за USD

DEN 75.36

Количина на стоки
Тековен


добредојдовте proudce вашите сопствени дизајни за панделка или смола,ви благодариме
Објектот спецификите
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
Начин на Плаќање
Ние сега се прифати ЗАЧУВАМ,БАНКАРСКИ ТРАНСФЕР,ако ви е потребен друг начин на плаќање,pls слободно контактирајте со нас, Ние ќе направи максимални напори за да се исполнат условот.ви благодариме за поддршката.
ПС : не Ви треба Alipay сметката да се плати на овој начин, само кликнете на Alipay копчето кога ќе оди преку проверка и барате линк за да платите со вашата кредитна картичка. Испорака
Сите панделки се за бесплатен превозот, вклучувајќи ги и во најекономичен начин , времето за испорака ќе биде за 7-20 дена, зависи од различни земји.
1) Панделки ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail, времето за испорака ќе биде за 15-20 дена ако количество за нарачка е само 1 тркалаат(100yards)
2) Панделки ќе биде испорачуван EMS, DHL, UPS-от и Fedex, времето за испорака ќе биде околу 7-10 работни дена, доколку износот е над $100
Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, ние ќе радосно да го замени тоа за вас. Контактирајте со нас за враќање насоки. Сите предмети се проверуваат пред тие да се испраќаат, затоа **КУПУВАЧИ** се одговорни за враќање превозот.
Ние се обидуваме да се одговори на пораки во рок од 24 часа - можеби подоцна ако е викенд или празник. Проверете ја вашата СПАМ - понекогаш вашата безбедност ќе испрати во кој плик со грешка. Ве молиме контактирајте не повторно доколку тоа не е случај.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Тип На Производ:
Панделки
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Шема:
Други

Најдобри понуди