• Неодамнешно
1 двор 19.5 см ширина Еластична Водат Чипка намали занает шиење додатоци

1 двор 19.5 см ширина Еластична Водат Чипка намали занает шиење додатоци

DEN 134.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
Spandex / Полиестер
Функција:
еластичен
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
Средината Рог
Ткаенина Тип:
organza
Ширина:
19.5cm
Техника:
Плетени

Најдобри понуди