• Неодамнешно
5yards/ Многу Вода Растворлив Чипка Ткаенина Чипка Свадба Фустан Додатоци Чипка Намали RS766

5yards/ Многу Вода Растворлив Чипка Ткаенина Чипка Свадба Фустан Додатоци Чипка Намали RS766

DEN 432.00

Количина на стоки
Тековен

двор
Име : Вода растворлив чипка намали Ширина : 7.5 cm Боја : off бела Пакување : 5 Yards (1 Yard=91cm) Функција : Погоден за било DIY, Ѓердан, со украси на јаката, деколте,тока работ, здолништа сите се многу убави

Други карактеристики

Бренд Име:
Р SMEALE
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
7.5CM
Број На Модел На:
RS766
Тип На Производ:
Чипка

Најдобри понуди