• Неодамнешно
полиестер Елени Цртан филм Ткаени Жакард Лента 16mm 5/8 grosgrain лента За DIY Куче Јака промет на Големо со Бесплатен превозот

полиестер Елени Цртан филм Ткаени Жакард Лента 16mm 5/8 grosgrain лента За DIY Куче Јака промет на Големо со Бесплатен

DEN 431.52

Количина на стоки
Тековен

Име : 5/8"(16mm) Жакард Лента Материјал : 100% полиестер. Пакување : 10yards/20yards Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци и Куче јаки /мачка јаки итн. Ако ви требаат повеќе, ве молиме контактирајте со нас. 1. Испорака :
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 3 дена по плаќање пристигнува.
2. Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.Ви благодариме. 3. Контакт со нас : ве Молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден. 4. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга. 5. Вести на нашиот производ тим : Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи. БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА

Други карактеристики

боја:
10yards, 20yards
Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
KTZD1604112048
Шема:
Животните
Големина:
16mm
Пакување:
10yards/20yards

Најдобри понуди