• Неодамнешно
  • -9 %
Квалитетот ААА SS3-SS20 1440pcs Сјај Рудникот Црна Боја Точка Назад Rhinestones Кристал Chaton Лепак Монистра Камења Помине Уметност Занает Камења

Квалитетот ААА SS3-SS20 1440pcs Сјај Рудникот Црна Боја Точка Назад Rhinestones Кристал Chaton Лепак Монистра Камења

DEN 189.00
DEN 207.36

Количина на стоки
Тековен


Други Бои (Кликнете на сликата) :
1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. 2.За било која причина.не сте задоволни со предмети.ние прифаќаме retums и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за retum превозот цена. 3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за Викендот Нашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00 Ние сме фабрика директни, ако ви треба било какви посебни потреби сопствен стил. Ве молиме кажете ни, може да се произведува.

Други карактеристики

боја:
SS3 14400PCS, SS4 14400PCS, SS5 1440PCS, SS6 1440PCS, SS8 1440PCS, SS10 1440PCS, SS12 1440PCS, SS16 1440PCS, SS20 1440PCS
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
Hisenlee
Техника:
Користете Лепило
Материјал:
Кристално
Големина:
SS3-SS20
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Pointback
Обликот:
дијамант
боја:
Рудникот Црна
Пакет Големина:
1440pcs-14400pcs
Име на производ:
Точка Назад Во Облик На Rhinestones
посебни:
Облека Кристал Камен
Тип:
Точка Помине Rhinestones
Користи:
Моден Накит Одлуки
квалитет:
Врвен квалитет
Кристал Кристал (Точка Грб):
лесно може да се применува на широк спектар на превозникот со лепило
превозот:
Бесплатен превозот
место оригиналниот:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди