• Неодамнешно
  • -25 %
Адвокатско Луксузен Бренд Дизајнер Метал Појас Токи Главата Нова Година Подароци DIY Модна Куршум Тока Бесплатен Превозот

Адвокатско Луксузен Бренд Дизајнер Метал Појас Токи Главата Нова Година Подароци DIY Модна Куршум Тока Бесплатен Превозот

DEN 364.00
DEN 484.80

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте во мојата продавница
Име : Mens Луксузен Бренд Дизајнер Метал Појас Токи Главата Нова Година Подароци DIY Модна Куршум Тока Бесплатен Превозот
Големина : 91*70mm
Тежина : 81.6 G
Погоден за Појас Големина : 3.8-4 цм ширина
Материјал : Цинк Легура
Позлата : ancienttn
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.
1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 започнува повратни информации.
3.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.
ние weill прават нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Начин На Плаќање :
*Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
* Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
4. Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
* Решавање на проблемите за вас.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Токи
Обликот:
овална
Метал Тип:
Цинк Легура
Функција:
Тока
Бренд Име:
TSDAS
Декорација:
Чипка
Техника:
позлата
Тока Тип:
Pin-Токи
Материјал:
Метал
Употреба:
Појаси
Број На Модел На:
Y-843
Тежина:
81.6g
Материјал:
Цинк Легура
позлата:
АНТИЧКИ-PEWTER
Големина:
91*70mm

Најдобри понуди