• Неодамнешно
11 тен бои Geniune Рамен Кожа Кабелот/ленти вода боја 6MM*2MM Повеќе МЕКА DIY ѓердан Камшик Накит бесплатен превозот 8m

11 тен бои Geniune Рамен Кожа Кабелот/ленти вода боја 6MM*2MM Повеќе МЕКА DIY ѓердан Камшик Накит бесплатен превозот

DEN 719.52

Количина на стоки
Тековен


вода боја на висока температура , повеќе меки и се доволно добри за да се направи ѓердан ѓердан.
*** 3/4/5/6 ширина ВОДА БОЈА, Боја на Кожа Лента се достапни,
3мм ,
4mm ,
5mm
6mm ,
8мм,
10мм ,
ПОСВЕТЕНОСТ >>
- Испораката ќе биде направено во 4 дена.
- Ако постои нешто незадоволни или некои проблеми по што ги примате, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Ние ќе се реши тоа во прв пат.
Го замени,поправка или враќање во 7 работни дена.
ВРАЌАЊЕ >>
- Ние го прифаќаме производ-врати без било каква причина, Ако производот е добар уште што не е
се користи во 7 дена откако ќе ги примите. Додека курир полнење треба да бидат платени од ваша страна.
Ние ќе се справиме со ова враќање во 5 работни дена по примање на враќање на производи.
- Ако производот е скршен среќа на патот, љубезно ве молиме да ни кажете веднаш, ние ќе се обиде да се поправи,
замена или враќање во 7 работни дена.
ПОВРАТНИ информации >>
Доколку сте задоволни со нашата служба, тоа е вид на вас да оставите позитивен фидбек со
5 ѕвезди. ние ќе бидеме толку благодарен за вашиот вид соработка.
- Ако постои нешто што ние не не е доволно, подобро да контактирате со нас за прв пат пред
оставете neutual или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да им даде добро решение.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
- Albab trademanager : cn118682414
За Пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. и во 48 дена во weenkend.

Други карактеристики

боја:
светлината каки БР 1, темно кафе НЕ 2, црна БР 3, розова БР 4, светло сина НЕМА 5, темно зелена БР 6, темно сина, НЕМА 7, виолетова НЕ 8, црвена NO 9, темно црвена НЕМА 10, жолта NO 11
Тип На Производ:
Кабли
Бренд Име:
adelle
Техника:
Ткаени
Должина:
8m
Материјал:
кожа
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Дијаметар:
6mm
Обликот:
Станот
Функција:
Еко-Пријателски
Големина:
6mm*2mm
боја:
кафе,црна,жолта,виолетова...11 бои во вкупниот
Опис:
Вода боја на кожа, повеќе мека

Најдобри понуди