• Неодамнешно
  • -5 %
Памук 10 јарди/многу Бело/Црна/Беж 1.5 cm растворливи везени чипка скриј лента за diy-QX

Памук 10 јарди/многу Бело/Црна/Беж 1.5 cm растворливи везени чипка скриј лента за diy-QX

DEN 269.00
DEN 283.20

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте Виножито Мала Куќа
1.Големина на :
ширина : c 1.5 m
2.Боја : Бела,Црна,Беж
3.Материјал : Памук
MOQ е 10 јарди/многу

Други карактеристики

боја:
Црна, Бела, Беж
Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
QRTRIM
Ширина:
1.5cm
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
rb-l120
is_customized:
Yes

Најдобри понуди