• Неодамнешно
кинеската традиционална свила brocade ткаенина cheongsam перница 90CM половина rayon темно сина назад со мали слива цвет шема

кинеската традиционална свила brocade ткаенина cheongsam перница 90CM половина rayon темно сина назад со мали слива цвет

DEN 720.00

Количина на стоки
Тековен


метар метар метар метар метар метар метар започнете Цена : $17.00 Цена : $17.00 Цена : $17.00 Цена : $17.00 Цена : $17.00 Цена : $17.00
крајот Материјал : 50%rayon+50%полиестер Продажба Единица : Метар ширина : 90 CM(0.90 M) тежина : 190g/M Instagram : Wsilk _ com оваа brocade е Сјајна, ние земени од повеќе агли, боја слика на екранот не е точна, ве молиме распрашајте се за повеќе фотографии за да се потврди бојата пред да ја купите.ви благодариме!

Други карактеристики

Материјал:
Rayon / Полиестер
Ширина:
90CM
Техника:
Ткаени
Функција:
Mothproof
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Тип:
brocade ткаенина
Стил:
Dobby

Најдобри понуди