• Неодамнешно
  • -24 %
Micui 100PCS 13*18mm Капки Капка AB Боја Акрилик Flatback Лабава Rhinestones Камења Бисери Камења Rhinestones Нема Дупка ZZ316

Micui 100PCS 13*18mm Капки Капка AB Боја Акрилик Flatback Лабава Rhinestones Камења Бисери Камења Rhinestones Нема Дупка

DEN 221.00
DEN 290.88

Количина на стоки
Тековен


Micui 100 PCS 13*18mm Капки Капка AB Боја Акрилик Flatback Лабава Rhinestones Камења Бисери Камења Rhinestones Нема Дупка ZZ316
Answer : ___________________________ Note : >122$, слободни-превозот преку EMS/DHL
Состојба : Нова Големина : 13*18mm
Материјал : Акрилик Кристал
Употреба : DIY рачно изработени модни Додатоци / Декорација, со што за Ѓердан / Нараквици, прибор за Облека, итн
За Превозот ве Молиме погледнете го aliexpress превозот делот за детали. Ве молиме проверете ја вашата aliexpress превозот адреса внимателно пред касата. Сите предмети ќе се испрати до шпедиција на следниот работен ден по приемот на плаќање. Ако не го добиете вашиот објект во времето, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош Пакети Ние се големо внимание во пакување секој детал да ensur безбедно испорака за вас . Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Услови На Продажба Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : ) За НАС, Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Контактирајте со Нас на Нашиот Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време) на Секое прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Станот
Бренд Име:
Micui
Материјал:
acryl
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Број На Модел На:
ZZ316
Големина:
13*18mm

Најдобри понуди