• Неодамнешно
  • -9 %
Висок Квалитет На Шиење Алатки Погодни За Домаќинство Кожа Ножици Цивилни Прилагоди Ножици Сино Платно Ножици Хартија Режа

Висок Квалитет На Шиење Алатки Погодни За Домаќинство Кожа Ножици Цивилни Прилагоди Ножици Сино Платно Ножици Хартија

DEN 287.00
DEN 315.36

Количина на стоки
Тековен


Висок Квалитет На Шиење Алатки Погодни За Домаќинство Кожа Ножици Цивилни Прилагоди Ножици Сино Платно Ножици Хартија Режа

Други карактеристики

Дебелина:
5cm
Големина:
21cm
Должина:
20.5cm
Број На Модел На:
dollbling
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сина
Употреба:
кожа ножици
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди