• Неодамнешно
UL603886 горниот looper Погоден за KINGTEX Криви игла виткање на игла индустриска машина за шиење резерви делови

UL603886 горниот looper Погоден за KINGTEX Криви игла виткање на игла индустриска машина за шиење резерви делови

DEN 96.00

Количина на стоки
Тековен


UL603886 горниот looper Погоден за KINGTEX Криви игла виткање на игла индустриска машина за шиење резерви делови прилози Ние можеме да снабдување повеќето од машина за шиење резервни делови и приказ е само мал дел.Ако ви требаат повеќе,ве молиме да не информирате за кодирање за да се потврди цена. Дали има нешто што треба да се направи во Кина, исто така можете да ги оставите пораките за нас и ние ќе се направи сите напори да им помогне на вас. Г-дин Чен Fuchao развиено прв абразивни појас за fobric машина во Кина во 1983 година. Преку 12 години акумулира и развој, бренд се појави во 1995 година. Преку постојана иновација и раст за години, широк спектар на различни серија на производи да се преземат форма,отворајќи го патот за развој на шиење делови сектор. Нашата компанија насочена бренд-нови визуелната слика на системот, совршен квалитет и услуга во 2011 година, за да се подобри бренд напор и корпоративна култура.
започнете
крајот

Други карактеристики

Бренд Име:
фу чао
Тип:
Индустриска Машина За Шиење
Бод Формирање:
Заклучување Бод
Механички Конфигурација:
Рамен Кревет
Се Хранат Механизам:
Одење Пеш
Број На Модел На:
шиење делови
Состојба:
Нови

Најдобри понуди