• Неодамнешно
  • -14 %
Висок Квалитет на Шиење Алатки потрошен материјал Силен и Издржлив Занитвам Шиење Ножици Задебелување на Остар Раб на Ткаенина Ножици за Статистика Ножици

Висок Квалитет на Шиење Алатки потрошен материјал Силен и Издржлив Занитвам Шиење Ножици Задебелување на Остар Раб на

DEN 206.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Висок Квалитет на Шиење Алатки потрошен материјал Силен и Издржлив Занитвам Шиење Ножици Задебелување на Остар Раб на Ткаенина Ножици за Статистика Ножици
Детали за производот на Овој оглас е за 1 парче 100% сосема нов ножици。 Тоа е Сосема Нов на ДОБАР КВАЛИТЕТ направени во Кина. Оваа машинка е многу остар.

Други карактеристики

Должина:
17.8cm
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
sy3105
Дебелина:
0.2 cm
Големина:
17*7cm
Должина:
178mm*63mm
Модел:
RY-2016-12-20-08

Најдобри понуди