• Неодамнешно
  • -20 %
КУКАВИЧКИ КЛУБ Куче Везени Железо На Пинк Печ За 3 Инчен Applique DIY Додаток Панк Значка

КУКАВИЧКИ КЛУБ Куче Везени Железо На Пинк Печ За 3 Инчен Applique DIY Додаток Панк Значка

DEN 518.00
DEN 648.00

Количина на стоки
Тековен

Добредојдовте На Зелена Куќа!
1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2. Ве молиме овозможи 0.1 -0.5 cm разлики поради прирачник за мерење.
3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Големина изнесува околу 7.6 cm широк
Бела twill ткаенина со железо на поддршка и 75%emb
$13.5 за 10pcs
КУКАВИЧКИ КЛУБ Куче Везени Железо На Пинк Печ За 3 Инчен Applique DIY Додаток Панк Значка
Стилот на Patch - Везени Железо На Топлина да се Активира - Висок Квалитет.
Како да се Железо закрпи на вашата облека? 1. Земете вез печ и облека, торби или капи кои ќе се пеглаат на. И се Железо на подготвени. 2. Чистење на дел што се случува да се пеглаат на. стави парче на десниот дел од облека или вреќи. Стави ја страната со топлина печат поддршка на делови директно. 3. По железо температурата добива 150 степени, железо на patche на сила назад и напред за околу 15-25 секунди. 4. По околу 15 munites кога таа се врти colod, проверете дали таа е фиксна, ако не, обидете се повторно во истиот процес. Превозот и Плаќање :
Ние ќе го избере најдобриот соодветен начин за превозот закрпи ако нека биде. Ако имате било какви барања, pls љубезно ве молиме да ги споделите со нас.
Вез закрпи ќе брод во рок од 1 до 15 работни дена откако сте платиле.
Бесплатен превозот услуга за производи од Кина, Воздухот Пост. Нормално ќе пристигне вашиот превозот адреса во рок од 7-20 дена. Ако ви треба побрзо испорака, можете да изберете DHL, EMS, UPS-от или Fedex, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот цена.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако ќе ги задоволи нашите производи и услуги. Ако производите не се добри како што се очекува, pls ве молиме контактирајте со нас пред да го оставите коментар. Ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да добиете вашето задоволство.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање, ние високо го цениме.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
Patch Size is about 7.6cm wide
Бренд Име:
mc1931
Техника:
Извезена
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
L171128-5
Функција:
Еко-Пријателски
Алатки тип:
Закрпи
Закрпи Поддршка Стил:
Пегла на / да се Шие На Поддршка
Извезена Закрпи Стил:
Пред Далноводи
Логото Печ Бои:
Покажува како слика
Извезена Закрпи големина:
Печ Големина изнесува околу 7.6 cm широк
Закрпи Превозот Бесплатно:
Да, Бесплатен Превозот
Вез покриеност:
75%emb
Извезена парче ткаенина:
Бела ткаенина twill
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
L171128-5

Најдобри понуди