• Неодамнешно
  • -9 %
Niucky 11mm/ 10мм Злато / Сребрена месо тело Baldheaded шиење копчиња за кошула Висок квалитет на основните модни облека материјал P0301-038

Niucky 11mm/ 10мм Злато / Сребрена месо тело Baldheaded шиење копчиња за кошула Висок квалитет на основните модни облека

DEN 212.00
DEN 232.80

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.4 mm или 1mm = 0.
Експрес Испорака, како што се ЕМС / DHL / Федекс може да биде следење. Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
. Економски Воздух e-Mail пораки како што се Yanwen Економија, Correos Економија. : P0301-038 Употреба : се Користи за облека, занает, Diy, шиење декоративни додатоци Забелешка : Се изменуваат или голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Што да правам кога пратката е скршен или оштетен?
Ве молиме проверете пакетот пред да го потпише. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела во цел на информации директно. Ве молиме бидете сигурни дека сте го завршиле и се пополнети сите детали како што контакт име, адреса, поштенски код и телефонски број пред да плаќање.
>$120, надградба на превозот начин од Експрес Испорака, како што се ЕМС / DHL / Федекс за вас, која е времето за испорака е од 5 до 20 дена.0393 инчен
1inch=40 L или 1 L =0. Превозот :
>$5, превозот од Регистрирани Воздухопловната, генерално на времето за испорака е 25-60 дена. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Известување
1.2 мм, 18 L, 7/16" Конверзија на :
1 инч = 25.635 mm Предмет Бр. Тоа може да потрае подолго, поради доцнење во сопствени грешки, празници, временските или други причини. Производ слики биле однесени во вид, за екранот, светлина, од еколошки причини, можеби мало отстапување, ве молиме во вид преовладува.
Име : месо тело Злато / сребрена круг кошула со копчиња Материјал :
ABS (A class материјал, Еко-пријателски ) Боја : Мешани бои
Злато / Сребрена Количина : 48pcs/кеса Димензии :
10мм, 16 L, 13/32"
11. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Ако тоа е скршен или оштетен, ве молиме да евидентира со превозникот, и да ги преземат фото да ни ги испратите. Што да правам кога пратката не е донесено по долго време, или купување на заштита времето истекува?
Ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да се прошири тоа, и вашите пари нема да одат на нашата сметка. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не се достапни да биде следење по напуштање на пост склад.
Регистрирани Воздух Mail, како што се Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Aliexpress Стандард Превозот, E-пакет се достапни да биде следење.

Други карактеристики

боја:
0 Мешани бои
Големина:
11mm, 10mm
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Декорација:
Sequins
Обликот:
Круг
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Niucky
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Месо тело
Техника:
позлата
Број На Модел На:
P0301-038
Пластични Тип:
ABS

Најдобри понуди