• Неодамнешно
  • -15 %
Бесплатен Превозот Нови 6mm 100pcs/многу Плоштадот/Круг Мешани Acyrlic Писмо/ Азбука Коцка Монистра За Забава DIY Шарм Нараквици

Бесплатен Превозот Нови 6mm 100pcs/многу Плоштадот/Круг Мешани Acyrlic Писмо/ Азбука Коцка Монистра За Забава DIY Шарм

DEN 48.00
DEN 56.64

Количина на стоки
Тековен

Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Pls забелешка
Круг големина е 7*4mm Плоштадот големина е 6*6mm
Плетење Loom Гума Бендови Refills Шарм За Деца DIY Loom Нараквици
Количина : 100 компјутери
за шарм тип,ние ќе го испратам до тебе
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO . EMS превозот време за Земјата, Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10 дена. Ако објектот е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение
.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Монистра
Број На Модел На:
a006
Бренд Име:
wuguo
Материјал:
Пластични
Техника:
Насликани
боја:
микс боја
дупка:
1mm
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
7mm
Големина:
7MM

Најдобри понуди