• Неодамнешно
  • -14 %
CHENGBRIGHT 10 Компјутери/Многу Природни Бела Ној Пердуви За Занаети 15-70CM Карневал Носии Партија Дом Свадба Декорација Plumes

CHENGBRIGHT 10 Компјутери/Многу Природни Бела Ној Пердуви За Занаети 15-70CM Карневал Носии Партија Дом Свадба Декорација

DEN 42.00
DEN 48.96

Количина на стоки
Тековен


CHENGBRIGHT 10 Компјутери/Многу Природни Бела Ној Пердуви За Занаети 15-70 CM Карневал Носии Партија Дом Свадба Декорација Plumes
Големина : 6-28inch/ 15-70cm
Пакетот Вклучува : 10 парчиња/пакет
Материјал : Ној Пердув
Бои : се Погледне На Слики Употреба : DIY за здолниште/облека/костим лента / сцената декорација / семејство декорација декорација занаети / фаза show/DIY игра бескрајни сакате да се замисли Предности : добро мека сопственост слободно стил
Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот. Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас. Ние секогаш сме посветени да procide добар квалитет предмети, брза испорака, и професионални услуги, така што можете да уживате во среќни превозот искуство! Сакам Модата, следете нас! 1). Ако сакате да се зголеми со цел, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем. 2).Ако сакате да се меша цел, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.
1).Предмети се испраќаат само по уплата.
2).Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, Бесплатен превозот Цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail. Цел на повеќе од $150 од EMS, DHL, или FEDEX бесплатен превозот.
3). Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност (не се одразуваат на вкупната цена сте платиле); Ако било увозни давачки или такси се купувачот е responsibilit.
1).Ќе ван плати користење на Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.
2).Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay, Carta Si, 4 B поддршка Aliexpress Зачувам услуга.
1).Ќе задоволителен е нашата единствена prsuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2).Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако ќе се'повторно се задоволни со вашето купување.
3).Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние'll да ги реши сите проблеми со вас.

Други карактеристики

боја:
15CM ДА 20CM, 20CM ДО 25СМ, 25CM ДА 30CM, 30CM ДА 35CM, 35CM ДА 40CM, 40CM ДА 45СМ, 45СМ ДА 50CM, 50CM ДА 55CM, 55CM ДО 60CM, 60CM ДА 65CM, 65CM ДО 70CM
Број На Модел На:
FR-A012-БЕЛА
Шема:
Обоена
Бренд Име:
ChengBright
Материјал:
ној пердув

Најдобри понуди