• Неодамнешно
  • -10 %
Трговија на големо 50 компјутери 15 мм мини цвет центар копчиња бисер разубавувањето за рачно изработени цветни ,рамни назад кристал разубавувањето

Трговија на големо 50 компјутери 15 мм мини цвет центар копчиња бисер разубавувањето за рачно изработени цветни ,рамни

DEN 550.00
DEN 610.56

Количина на стоки
Тековен


Тип на производ : трговија на Големо 50 компјутери 15 мм мини цвет центар копчиња бисер разубавувањето за рачно изработени цветни ,рамни назад кристал разубавувањето Функција : DIY Техника : Позлата Материјал : Алуминиум Центар : Кристал Употреба : Чанти,Ремени,Облека,Чевли Големина : 15mm Боја : Златна Количина : 50 парчиња
Ние сме добро познати растителни во Провинцијата Жеџијанг во Кина повеќе од десет - годишниот тргување искуство за сите видови на додатоци на rhinestones, сега да го следат трендот на започнете бизнис на онлајн продавница, продажба на клиенти од целиот свет со трговија на големо цена на висок квалитет на производите.
Повратни информации :
Вашата позитивни повратни информации е многу ценети, ве молиме да се просветлат со 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе ви испратиме малку подарок за нивните класификациите на детали кога ќе нарачате од нас следниот пат! !!
Ако имате било какви прашања во врска со стоката доби, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние сме сигурни дека ќе се најде решение да се реши проблемот и да се направи сте задоволни.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Без Никел,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
реклами-8
Обликот:
правоаголник
Метал Тип:
Цинк Легура
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Lkeran
Декорација:
Монистра
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Големина:
15mm

Најдобри понуди