• Неодамнешно
  • -35 %
10pcs Шарени Најлон Чипка Работ Патент Puller 2.5 см Ширина 20/25/30/35cm Должина За DIY Занает Zip се Прилагоди на Шиење Алатка

10pcs Шарени Најлон Чипка Работ Патент Puller 2.5 см Ширина 20/25/30/35cm Должина За DIY Занает Zip се Прилагоди на Шиење

DEN 95.00
DEN 145.44

Количина на стоки
Тековен


BI0002174
Спецификација :
Бренд нови
Материјали : најлон+чипка
Ширина : прибл. 2.5 cm
Патент Должина : околу 20cm, 25cm, 30cm, 35cm
Боја :Случаен Избор
Внимание : Можеби ќе добиете производ е иста боја еден пакет, производот испрати по Случаен избор боја , ако умот ве молиме внимателно понуда! Ви благодариме за вашето разбирање!
Совршен за занаети, костим дизајн, детска облека, додатоци бутици, костим декорација, итн
Тоа е голема дизајн за вашата DIY. Можете да го направите за вашиот занаети, костим дизајнирање, децата облека, додатоци бутици, костим декорација и така натаму
Секој занает што може да се мисли, може да се направи тоа подобро со нашите патент
Дувачкиот главата најлон серпентина патент со затворен крај дизајн
Пакет се вклучени :
10 x патент (патент само, и други додатоци не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Големина:
35cm, 30cm, 25cm, 20cm
Патент Тип:
Близок-Крај
Употреба:
Облека,Торби
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
чипка патент
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Патентите

Најдобри понуди