• Неодамнешно
  • -5 %
20 Компјутери Правоаголник да се Шие На Ноктот Кристал Кристално Стакло Лабава Rhinestones За DIY Прибор за Облека 10X14mm

20 Компјутери Правоаголник да се Шие На Ноктот Кристал Кристално Стакло Лабава Rhinestones За DIY Прибор за Облека 10X14mm

DEN 117.00
DEN 123.36

Количина на стоки
Тековен


20 Компјутери Правоаголник да се Шие На Ноктот Кристал Кристално Стакло Лабава Rhinestones За DIY Прибор за Облека 10 X14mm
Материјал : стакло.
Големина : 10x14mm.
Количина : 20pcs.
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
Кристално
Обликот:
дијамант
Број На Модел На:
MY36
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Бренд Име:
AIWUJIA
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones

Најдобри понуди