• Неодамнешно
Бесплатен Превозот на Големо 100pcs/многу Кристал Flatback Копчето Помине Уметност Кристал Камен Покана Rhineston Копчето DIY HUA01-3

Бесплатен Превозот на Големо 100pcs/многу Кристал Flatback Копчето Помине Уметност Кристал Камен Покана Rhineston Копчето

DEN 1224.00

Количина на стоки
Тековен


Напомена :
1 If цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.
2) Секоја боја е 20 компјутери една мала торба ,па може да се избере бои како 20.40.60.80.100.
3)Ако сакате да се избере бои,ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел.Инаку,ние ќе брод слободата 5 бои,ви благодариме.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
овална
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Метал Тип:
Цинк Легура
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Бренд Име:
MYG
Број На Модел На:
HUA001-3
Материјал:
Метал
Позлата:
Сребро.
Опис:
Доведе слободни и Никел слободни
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
is_customized:
Yes

Најдобри понуди