• Неодамнешно
  • -19 %
YANRUO #2058NoHF Сите Големини Jonquil AB Кристално Стакло Кристал Flatback Не амбуланта корегирање Strass Камења Помине Уметност Декорации

YANRUO 2058NoHF Сите Големини Jonquil AB Кристално Стакло Кристал Flatback Не амбуланта корегирање Strass Камења Помине

DEN 384.00
DEN 474.72

Количина на стоки
Тековен


YANRUO #2058 No HF Сите Големини Jonquil AB Кристално Стакло Кристал Flatback Не амбуланта корегирање Strass Камења Помине Уметност Декорации
Предмет : Не Амбуланта Корегирање Кристал
Боја : Jonquil AB
Големина : SS3 4 5 6 8 10 12 16 20 30
Материјал : Стакло, Кристал
Се Користи За : - Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Испорака : DHL,UPS-от,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,итн.
Производот Се Покаже :
ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ
РАБОТА ИНФОРМАЦИИ
ПЛАЌАЊЕ
ИСПОРАКА

Други карактеристики

боја:
Jonquil AB
Големина:
SS3 10Bags, SS4 10Bags, SS5 10Bag, SS6 10Bags, SS8 10Bags, SS10 10Bags, SS12 10Bags, SS16 1Bags, SS20 1Bags, SS30 10Bags
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Бренд Име:
YANRUO
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Број На Модел На:
2058NOHF
Техника:
Лепак За
боја:
Jonquil AB
Материјал:
кристално стакло
Користат За:
Облека,Булчински Свадба Вечер Dressess,Кеси,Жена Чевли,Накит
Кристал Тип:
Автора Продолжува Да Работи Уметност Кристал Нема Амбуланта Корегирање Flatback Rhinestones Помине Дизајн
посебни:
Круг Рамен Грб Без Лепак Не Амбуланта Корегирање Кристал
Кристал Нема Амбуланта Корегирање Користи Како:
Помине Уметност,Облека, Додатоци,Облека, Декорација,Чевли Додатоци
Големина:
SS3,4,5,6,8,10,12,16,20,30

Најдобри понуди