• Неодамнешно
  • -5 %
24L ткаенина ткаенина компонента DIY копчето 500 поставува печурки површински дијаметар на 1.35 cm ткаенина покриена копчето компонента

24L ткаенина ткаенина компонента DIY копчето 500 поставува печурки површински дијаметар на 1.35 cm ткаенина покриена

DEN 570.00
DEN 600.00

Количина на стоки
Тековен

Објектот спецификите Тип на Производ : пакет копчето
Место на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно)
Функција : Хемиско Чистење,Перат
Големина : 1.35 cm
Облик : Тркалезна
Боја : Металик Материјал : luminum имаме три различни база, ве молиме имајте на ум, во времето на снимање или директна пошта да ни каже, ако не се бараат, ние ќе default за да ја испратите метал дупка на дното, на други 18 L само на дното на метал дупка.
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова.
Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Хемиско Чистење,Перат
Техника:
Опфатени
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Алуминиум
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
24L

Најдобри понуди