• Неодамнешно
300pcs Метал претходно биле вклучени Мешани Бои трговија на Големо Promotionr Scrapbooking Облека, Крпи Печ Работа Хартија Занаети DIY Embelishment13

300pcs Метал претходно биле вклучени Мешани Бои трговија на Големо Promotionr Scrapbooking Облека, Крпи Печ Работа Хартија

DEN 480.00

Количина на стоки
Тековен


541028440352135 претходно биле вклучени US $ 0.02 /парче US $ 0.015 /парче US $ 0.015 /парче US $ 19.00 /парче US $ 0.015 /парче US $ 0.014 /парче US $ 9.00 /set US $ 6.00 /set
Опис
Трговија на големо убави метални претходно биле вклучени, за scrapbooking, за DIY.. Бесплатен превозот!
Боја : комбинација од бои
Outter, внатрешно, висина, големина : 9*5*4.6 мм
1. Ние ќе испрати да регистрирана адреса која се покажува во Aliexpress; 2. Ние не сноси никаква царина или данок; 3. Општо земено, достапните превозот методи е како следново : DHL, EMS, UPS-от, FEDEX, итн. Ние ќе се потрудиме да изберете повеќето разумни еден за вас. Ако сакате да наведете една, ве молиме да ни кажете во прв пат. 4. Ако имате било какви други прашања кои имаат потреба од наша помош, ве молиме ни e-mail и во секое време. Вашиот задоволителен е нашата единствена извршување. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. Ве МОЛИМЕ не двоумете се да контактирате со нас, ако сте задоволни со вашиот купи, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со вас. Ви благодариме!

Други карактеристики

Големина:
9*5*4.6mm
Материјал:
Метал
Техника:
Насликани
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
13#
Функција:
DIY бележник облека, додатоци
Тип На Производ:
Претходно биле вклучени

Најдобри понуди