• Неодамнешно
  • -5 %
Мешана боја 40 групи на 12 невидливи патент 3 # најлон патент дама облечи за шиење декоративни, апарати за домаќинство pillowcase употреба

Мешана боја 40 групи на 12 невидливи патент 3 најлон патент дама облечи за шиење декоративни, апарати за домаќинство

DEN 547.00
DEN 576.00

Количина на стоки
Тековен


Објектот спецификите Тип на Производ : Патенти Патент Тип : Близок-Крај Пластични Тип : Најлон Материјал : Пластични Употреба : Чанти,Облека,Дом на Текстил,Чевли Место на Потекло : Fujian, Кина (Копно) детали за производот
Количина : 4 бои, а секоја боја член 10, член 40 до продадат , ако не сакате да ги пратите, вие може да ни каже бојата што сакате, кога се зема предвид, или E-mail за да ни кажете директно.
боја : Нежна розова, беж, бела, црна.
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова.
назад & Контактирајте со Нас
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа,се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Други карактеристики

Големина:
3#
Тип На Производ:
Патентите
Функција:
Невидливи
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Облека
Патент Тип:
Близок-Крај
Пластични Тип:
Најлон
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди