• Неодамнешно
  • -20 %
Мешана боја 16 вкупно 1000 поставува до продажба белешки 1.4 cm KAM T8 пластични snap копчето постелнина торба мантил копчето

Мешана боја 16 вкупно 1000 поставува до продажба белешки 1.4 cm KAM T8 пластични snap копчето постелнина торба мантил

DEN 1723.00
DEN 2154.24

Количина на стоки
Тековен

Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Б11 имитација бронза B13 сива B16 темно сина B18 бледо розова B19 врв зелен B20 светло сина B25 каки B29 маслинесто зелена B32 сина B55 портокал Перформанси : има одлична отпорност на ниска температура перформанси
Може да се примени и на 40 степени до 50 степени под нулата
Добри механички сила и цврстина
Изглед големина стабилност, со appropri
Носат-отпор ефикасност е добра, услуги животот е долга, целосна спецификација.
Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.88 /парче
T3 T5 T8 T15 пластични snap fastener инсталација на алатки KAM смола тока притисок тип игра раце diy прирачник маша трговија на големо US$ 16.50 /многу
групи / многу
Микс боја 1000 продадени единици KAM T5 бебе snap копчиња прибор за облека вкупно 25 бои US$ 30.
Ние, исто така, имаат и други спецификации на копчиња со алатки за продажба :
700 групи/многу KAM T3 пластични snap копчето ватенка насловна страна копчето за да пакет на ветер копчето облека, додатоци US$ 17. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина.00 /парче
2014 KAM Т3/T5/T8 пластични snap тока 52 мешана боја + смола snap fastener инсталација алатки во рака притисок менгеме трговија на големо US$ 32.
УПОТРЕБА : Може да се широко се користат во бебе памук-поместена јакна, семејството ватенка маска, pillowcase, чадор
Забелешка : Ако не го имаат на боја сакате, може да се прилагоди, вкупно 60 боја, секоја боја може да се
направи се да го нарачате 10000 сетови.
Објектот спецификите
Тип На Производ : Копчиња
Материјал : Пластика
Plastic Type : смола Копчето Тип : Брзо Копче
Функција : Еко-Пријателски,Dry Cleaning,Washable Shape Round
Големина : 1.00 /многу
парчиња / многу
Микс боја 1000 продадени единици KAM T3 бебе snap копчиња прибор за облека вкупно 14 бои US$ 30.4 cm
Боја : Боја
Бренд Име : KAM
Број На Модел : T8
is_customized : Да
Место на Потекло : Fujian Кина (Копно)
детали за производот
Количина : 16 бои, вкупно 1000 поставува да го продаде, може да бидат монохроматски 1000 поставува да го продаде, исто така, може да се меша бојата 1000 поставува да го продаде, треба она што боја, ве молиме да се земе предвид, или E-mail за да ни каже .

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Монистра
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Пластични Тип:
Смола
Техника:
Обоена
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
T8

Најдобри понуди