• Неодамнешно
  • -5 %
160 групи/многу KAM T8 пластични snap копчето ватенка насловна страна копчето за да пакет на ветер копчето облека, додатоци

160 групи/многу KAM T8 пластични snap копчето ватенка насловна страна копчето за да пакет на ветер копчето облека, додатоци

DEN 438.00
DEN 460.80

Количина на стоки
Тековен

целосна наплата, замена или замена е понуден. Ве молам дозволете ми да знам. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
Б11 имитација бронза
B13 сива
B16 темно сина
B18 бледо розова
B19 врв зелен
B20 светло сина
B25 каки
B29 маслинесто зелена
B32 сина
B55 портокал.
Имаме и други спецификации на копчиња со алатки за продажба :
800 ја поставува/многу KAM T8 пластични snap копчето ватенка насловна страна копчето за да пакет на ветер копчето облека, додатоци US$ 38.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.00 /многу
групи / многу
Мешана 11 Бои За Опции 110pcs KAM Пластичен Клип Пластични Pacifier Клип Soother Клип За Бебе 20mm US$ 35.
Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Вашиот добар фидбек е многу ценет.80 /многу
парчиња / многу
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство.00 /многу
групи / многу
Мешана 11 Бои За Опции 55pcs KAM Пластичен Клип Пластични Pacifier Клип Soother Клип За Бебе 20mm US$ 16.00 /многу
групи / многу
Микс боја 500 продадени единици KAM T5 бебе snap копчиња прибор за облека вкупно 25 бои US$ 15. Бојата е како што следува :
Б1 црвена
Б3 бела
Б5 црна
B7 тендер жолта
Б8 небото сино
B10 s. УПОТРЕБА : може да се широко се користат во бебе памук-поместена јакна, семејството ватенка маска, pillowcase, чадор Забелешка : Ако не го имаат на боја сакате, може да се прилагоди, вкупно 60 боја, секоја боја може да се направи за да цел 10000 сетови.5 mm Солидна Prong тока 200 комплети на мешање пакување новороденче облека копчиња на Ipomoea бакар копчето US$ 16.00 /многу
парчиња / многу
140sets/многу KAM T3 пластични snap копчето ватенка насловна страна копчето за да пакет на ветер копчето облека, додатоци US$ 7.
Перформанси : има одлична отпорност на ниска температура резултати Може да се примени и на 40 степени до 50 степени под нулата Добри механички сила и цврстина Изглед големина стабилност, со соодветни Носат-отпор ефикасност е добра, услуги животот е долга, целосна спецификација.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Монистра
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат
Пластични Тип:
Смола
Техника:
бисер
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
T8

Најдобри понуди