• Неодамнешно
  • -5 %
100 продадени единици 201 метал snap копчето 1.5 cm бронза метални додатоци есен грб памук-поместена облека грбот надолу јакна тока

100 продадени единици 201 метал snap копчето 1.5 cm бронза метални додатоци есен грб памук-поместена облека грбот надолу

DEN 633.00
DEN 666.24

Количина на стоки
Тековен


Објектот спецификите
Тип На Производ : Копчиња
Место на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно)
Функција : Хемиско Чистење,Перат
Внатрешен дијаметар : 1.5 cm
Материјал : Бакар
Структура : се Состои од два дела
Облик : Тркалезна
Боја : Зелена бронза
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова.
назад & Контактирајте со Нас
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Монистра
Функција:
Хемиско Чистење,Перат
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Метал Тип:
бронза
Копчето Тип:
Snap Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
201

Најдобри понуди