• Неодамнешно
Нови Сива/злато рачно изработени тешки beaded чипка ткаенина вечер /невестата/булчински/партија фустан од чипка ткаенина од дворот 47 ширина

Нови Сива/злато рачно изработени тешки beaded чипка ткаенина вечер /невестата/булчински/партија фустан од чипка ткаенина

DEN 2395.20

Количина на стоки
Тековен

дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор
Цена :
Цената е за 1yard.1 двор=120cm широк*91cm должина
доколку купите повеќе од 1 двор,што нема да се намали. во едно парче најдолг е 15 метри.
ние, исто така, направи трговија на големо,тоа започнува од 15 метри.ако сакате трговија на големо контактирајте ме.
Материјал :
полиестер,монистра,метален
Фиксна Широк :
120cm или 47 инчи.
боја :
Сивата боја
Златната боја
Превозот :
превозот од Кина пост воздух пошта;ако треба да брод од страна на друг начин,само контактирајте ме.и ако од 5yards или мор ткаенина од мојата продавница, јас ќе брод од Fed EX,UPS-от,DHL, или ЕМС(НЕКОИ ЗЕМЈИ НЕМА да БИДЕ)
#########
Користат за
Фустан,облека и некои други
Ако сакате да видите повеќе убаво ткаенини, само да дојде до :
Хонг Конг Кинеско Облека, Додатоци Co.,Ltd. Ние нудиме сите видови на високо-одделение рамен вез,обоени вез,sequins вез,специјален вез занает,се обврзуваат да ОЕМ.Нашите производи се широко се користи во венчаница,вечер фустан,модни,носии,чанти,чевли,капи,занаети,дома додатоци.
Нашите главни производи се : тешки растворливи во вода, везени памук, чипка ткаенина, полиестер, чипка ткаенина, млеко свила чипка ткаенина,металик чипка ткаенина,Squins и монистра ткаенини,organza чипка ткаенина,мрежа,најлон,eyelash чипка ткаенини.Полиестер,памук, чипка скратува.Постојат бомби,eyelash.Разни brooch,од цвеќиња и така натаму.
Нашите производи се главно извезуваат во сад,Австралија,велика Британија, Франција и други земји,ние ќе продолжиме да се подобри на квалитетот на нашите производи и услуги.Сите нови клиенти се добредојдени да се консултираат соработка.Меѓувреме стари клиенти со долгорочна соработка може да продолжи да го користите претходните платформа за да нарачате или директна цел на нашата онлајн продавница.
Благодарение на секој кој секогаш ја поддржува нас и се надевам дека можеме да соработуваат среќно и се развиваат заедно.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
120cm
Број На Модел На:
WH170801
Декорација:
Монистра
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Voile
Техника:
Beaded
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри понуди