• Неодамнешно
  • -5 %
50piece црна пластика Затка Вклучите Тока Јаже Менгеме Кабелот не се Заклучи на Drawstring Запира Крај Двојно Главата Копчето Applique Кеси

50piece црна пластика Затка Вклучите Тока Јаже Менгеме Кабелот не се Заклучи на Drawstring Запира Крај Двојно Главата

DEN 483.00
DEN 508.80

Количина на стоки
Тековен

50piece црна пластика Затка Вклучите Тока Јаже Менгеме Кабелот не се Заклучи на Drawstring Запира Крај Двојно Главата Копчето Applique Кеси

Други карактеристики

Тип На Производ:
затка
Пластични Тип:
ABS
Функција:
животната средина/прекинувач
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
2017090401
Големина:
9.5*45mm
Затка Тип:
Кабелот За Заклучување
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди