• Неодамнешно
  • -30 %
JUNAO 4 5 6 мм Злато Кристал Цвет Rhinestones Круг Смола Кристали Не амбуланта корегирање Strass Лепак На Flatback Камења за Нокти Занаети

JUNAO 4 5 6 мм Злато Кристал Цвет Rhinestones Круг Смола Кристали Не амбуланта корегирање Strass Лепак На Flatback Камења

DEN 319.00
DEN 456.00

Количина на стоки
Тековен


JUNAO 4 5 6 мм Злато Кристал Цвет Rhinestones Круг Смола Кристали Не амбуланта корегирање Strass
Лепак За Flatback Камења за Нокти Занаети
Материјал : Смола Кристали .
Боја : Злато Rhinestones , Мешавина Боја Rhinestoens,Кристал AB Rhinestones.
Rhinestones Големина : 4 5 6 мм Не амбуланта корегирање Strass .
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 Ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. можеме да направиме нашата најдобро за вас!
Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, таму може да има царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па ве молиме оставете порака кога ставање цел за колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Други карактеристики

Големина:
4mm 5000pcs, 6mm 2000pcs, 5mm 5000pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
JUNAO
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
JUNAO - 4 5 6 мм Цвет Смола Rhinestones
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Точка име :
Смола Цвет Кристал
Материјал:
Смола Strass Кристално
посебни:
Лепак На Камења
Тип:
Не Амбуланта Корегирање Strass
боја:
Злато Боја Rhinestones
Големина:
4 5 6 mm Crystal Stones
Употреба:
rhinestones за нокти
Обликот:
Круг Цвет Rhinestones
Пакување:
Кристал Камења
превозот:
Бесплатен превозот

Најдобри понуди