• Неодамнешно
Шиење Додатоци 20 метри 10мм Чипка Pompom Трим Пом Пом Tassel Топката Дополнителните Лента DIY Материјали Облека Ткаенини Кабелот

Шиење Додатоци 20 метри 10мм Чипка Pompom Трим Пом Пом Tassel Топката Дополнителните Лента DIY Материјали Облека Ткаенини

DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Совети : Сите налози ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!!!
Шиење Додатоци 20 метри 10мм Чипка Pompom Трим Пом Пом Tassel Топката Дополнителните Лента DIY Материјали Облека Ткаенини Кабелот
Добредојдовте во мојата продавница !она што ќе добиете : Материјал : 100% Најлон Ширина : 25мм Топка големина : 1cm Карактеристики : Еко-пријателски, меки и удобни Боја : како на сл show Note : 1. Чипка лента се пре-сече, доколку купите 2 или многу повеќе, не е постојана. 2. Сите чипка панделки се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. 3. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
25mm
Техника:
Плетени
Број На Модел На:
eruiru
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски,Еластичен
Материјал:
Најлон / Памук
Ткаенина Тип:
Најлон/памук
Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
is_customized:
Yes
Техника:
Плетени
Ткаенина Тип:
Најлон
боја:
како слик
Ширина:
25mm
Материјал:
Најлон
Должина:
20yards

Најдобри понуди