• Неодамнешно
100pcs розова Слатка писмо печатени bowknot мини 26x10mm Лента Лак за облека, украси за коса клипови diy занает додатоци

100pcs розова Слатка писмо печатени bowknot мини 26x10mm Лента Лак за облека, украси за коса клипови diy занает додатоци

DEN 237.60

Количина на стоки
Тековен

Количина : 100 компјутери
Големина : прибл.
за мешан предмети следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да бидат сите исти како слики, ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )
qian се обидуваат најдобро да понуди добар производ и услуга на сите купувачи : )
ако имате било какви прашања,или треба било каква помош,pls convo нас !
бесплатни express mail превозот можат да бидат понудени за нарачки износ над НАС$100.
Вашето задоволство е да се гарантира.
Превозот
Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.
сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок. 26x10mm
Боја : розева
Материјал : Сатен Лента
за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања
БЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50
БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100
ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,
можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе
занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат. Ви благодариме! : )
ние може да понуди микс наредби за различни предмети, можете да изберете боја и големина ,мин цел $10 за бесплатен превозот
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones
занаетите нешта може да имаат мали defectives,pls се разбере. ние ќе се обидеме најдобро да се одговори во рок од 24 часа ,
pls се разбере има време е разликата меѓу нас.
Вашето задоволство е да се гарантира.
Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,
ако пакетот е скршен или оштетен,
pls направи рекорд со превозникот.Тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена за испорака.
Ако имате било какви прашања или посебни барања ,ве молиме контактирајте со нас.
Фала многу однапред за вашето време и трпение !
Ако не беа задоволни со производи или услуги,
ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди