• Неодамнешно
  • -15 %
QIAO SS16-SS30 (3.8 мм-6.5 mm) Сина Циркон/Capei сина Железо На Рамен Грб Кристали Камен амбуланта корегирање Rhinestones

QIAO SS16-SS30 (3.8 мм-6.5 mm) Сина Циркон/Capei сина Железо На Рамен Грб Кристали Камен амбуланта корегирање Rhinestones

DEN 216.00
DEN 254.40

Количина на стоки
Тековен


Rhinesotne Големина : SS16 3.8-4.0 mm,SS30 6.3-6.5 mm
SS20 4.8-5.0 mm
Количина : SS16/SS20 1440pcs/пакет,SS30 288pcs/пакет
Тип на Кристал : Hot fix Точка на Топење од Лепило : Околу 130 - 160 степен
1.Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress Биде дозволено плаќање
методи.
2.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно
Превозот :
1.Ние само брод вашата потврди адреса.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
2.Пост Превозот нормално трае од 20 до 35 дена да се добие. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели ,а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат секој проблем. Експрес Испорака нормално трае од 3 до 7 работни дена да го добие.
Забелешка
1.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош.
2.Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со изразат compa
3.Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот. На позитивни повратни информации е навистина многу важно за нас!

Други карактеристики

боја:
SS16 -1440pcs, SS20 - 1440pcs, SS30 -288pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Топло-Fix
Број На Модел На:
SS16 3.8-4.0 mm,SS30 6.3-6.5 mm
Бренд Име:
QIAO
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
Capei сина
Количина:
SS16 1440pcs/пакет,SS30 288pcs/пакет
Употреба:
Свадба Свадба Dressess,Вечер Dressess,Кеси,Жена Чевли,Накит

Најдобри понуди