• Неодамнешно
25pcs Декорација додатоци волна поврзана & капчиња мини капи diy губење на накит за деца меша бои предиво шапка занает материјали

25pcs Декорација додатоци волна поврзана & капчиња мини капи diy губење на накит за деца меша бои предиво шапка занает

DEN 237.60

Количина на стоки
Тековен


за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,
не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,
но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,
ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )
Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )
ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !
сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.
за мешан занает сетови ,ќе го следат состојбата достапност.
Во исто време, можете да фотографирате и да го испрати до нас,
ние ќе се обидеме да го реши проблемот за вас во прв пат.
сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.
Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас.
Вашето задоволство е да се гарантира.
дното цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас,
искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.Тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена за испорака.
Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Количина : 25 компјутери
Големина : 57*40mm
Боја : случајни микс
Материјал : предиво
за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања
БЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50
БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100
ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,
можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе
занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.
Превозот
Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ви благодариме! : )
ние може да понуди микс наредби за различни предмети, можете да изберете боја и големина ,мин цел $10 за бесплатен превозот
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones
занаетите нешта може да имаат мали defectives,pls се разбере.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди