• Неодамнешно
  • -15 %
20Pcs Двојно Дупки Жени Човек Панталони Здолниште Метална Кука Тока Тема Sweing Панталони Копчето DIY Облека Куки Додатоци F3-7

20Pcs Двојно Дупки Жени Човек Панталони Здолниште Метална Кука Тока Тема Sweing Панталони Копчето DIY Облека Куки Додатоци

DEN 257.00
DEN 301.92

Количина на стоки
Тековен

Топла Продажба ID : 7158 86% ПОПУСТ US$ 4.39 /парче 4.39 100 95% ПОПУСТ US$ 4.29 /парче 4.29 100 95% ПОПУСТ US$ 4.59 /парче 4.59 100 95% ПОПУСТ US$ 6.83 /парче 6.83 100 95% ПОПУСТ US$ 6.84 /парче 6.84 100 95% ПОПУСТ US$ 6.83 /парче 6.83 100 95% ПОПУСТ US$ 4.39 /парче 4.39 100 95% ПОПУСТ US$ 4.15 /парче 4.15 100 95% ПОПУСТ US$ 8.23 /парче 8.23 100 95% ИСКЛУЧУВАЊЕ US$ 6.07 /парче 6.07 100 95% ПОПУСТ US$ 7.03 /парче 7.03 100 95% ПОПУСТ US$ 10.39 /парче 10.39 100 95% ПОПУСТ US$ 5.27 /парче 5.27 100 95% ПОПУСТ US$ 6.79 /парче 6.79 100 95% ПОПУСТ US$ 8.55 /парче 8.55 100 95% ПОПУСТ US$ 8.79 /парче 100 8.79
Функција :
Состојба : 100 % нов и висок квалитет
Материјал : метал
Количина : 20pcs/торба
Должина : како на сликата прикажани
Се користи За : здолништа и панталони облека
Напомена :
1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да бидат различни од слики.
2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Куките
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Осум илјади тринаесет
Употреба:
Здолништа,Панталони
Техника:
позлата
Бренд Име:
Meetee
Функција:
F3-7
Големина:
As The Pictue Shown
Функција:
Облека Clasps

Најдобри понуди