• Неодамнешно
1pc Голема Големина Зголеми Цвет Везови Appliques за Палта Diy Penoy цвет Налепници Железо На Фармерки Закрпи за Шиење Облека и Додатоци

1pc Голема Големина Зголеми Цвет Везови Appliques за Палта Diy Penoy цвет Налепници Железо На Фармерки Закрпи за Шиење

DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


Големина : 28.5 * 15.5 cm
Пакување : 1 компјутер/многу
Ние сме фабрика, Добредојдовте Сопствени Дизајни, Добредојдовте Судење Наредби.
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, T/T, Зачувам.
2. Ние не сме одговорни за било локалните должност на вашата земја Обичај. Сите цената не вклучувајќи Даноци или Должност
Превозот
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса,телефонски број,поштенски код се точни.
2. Најчесто, производи ќе бидат испратени со 3-5 дена.
3. Експрес и Специјални линии ќе трае од 4 до 10 дена за испорака. Препорачана пошта ќе трае од 15 до 45 дена за превозот. Економски воздух пошта ќе трае 20 до 60 дена. Тоа зависи од земјата на дестинација.
Ве молиме да бидете трпеливи за превозот.
Во нашата позиција, се надеваме дека сите корисници може да се добие на парцела, како е можно поскоро.
Повратни информации
Ние сме во потрага напред за да се добијат позитивни повратните информации од клиентите.
Ве молиме љубезно ни остави позитивен повратните информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни со производи.
Ве молиме контактирајте со нас кога не сте задоволни со производи, ние ќе се најде решение за вас и да бидете задоволни.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Големина:
28.5*15.5
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Бренд Име:
ABEI
Број На Модел На:
ABP00198

Најдобри понуди