• Неодамнешно
  • -35 %
1 метар тексас бои трева цвет печати комбинација памучна ткаенина за Ткиво Детска постелнина домашен текстил за Шиење Tilda Кукла A260

1 метар тексас бои трева цвет печати комбинација памучна ткаенина за Ткиво Детска постелнина домашен текстил за Шиење

DEN 384.00
DEN 589.92

Количина на стоки
Тековен

Купувачите ги сноси сите одговорности за оние дополнителни трошоци се трошоци (ако ги има). Пакет содржина : наведени цената е за 1 метар, Доколку купите 2 метри или повеќе, ние ќе не го сечеме на ткаенина, ткаенина ќе биде континуирано. Ви благодариме за разбирањето! Контактирате за Ако имате било какви прашања или барање, ве молиме падна слободно да контакт. Бесплатен превозот е за одредени земји, само, превозот детали, ве молиме погледнете во "Превозот Цена' на секој производ. Плаќање 1. Со цел да ви помогне да се избегне даноците, ние обично се изјасни на производ со пониска вредност. Предмети се испраќаат само по плаќање да биде потврдена во Aliexpress. Ние не сме одговорни за царинење проблем. Ве молиме не го отвори спорот без комуникација. При плаќање на интернет, вашите лични податоци се заштитени од страна на Veri Sign SSL енкрипција (највисоко ниво на заштита комерцијално достапна). Време На Испорака Референца 4. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. 100% купувачи Задоволство Загарантирани!
2. Користи објект или вештачки штета е да не се прифаќаат. За време на викендите, тоа може да трае малку подолго. За ваша заштита, вашата исплата ќе се одржи од AIiexpress и НЕМА да биде објавен на продавачот додека не се потврди добивањето на својата цел. Употреба : Тоа е погоден за бебешка постелнина, облека, климатизација маска, DIY итн. Ние прифаќаме Alipay, Western Union и Банкарски Трансфер. Било оштетени или исчезнати објектот, ве молиме контактирајте со нас со 5 дена за замена или враќање на средствата. Ние сме секогаш на вашиот прв услуга.За време на работни денови, ние обично одговор во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Бренд Име:
angtong
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Плетени Тип:
weft
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Twill ткаенина
is_customized:
Customized

Најдобри понуди