• Неодамнешно
  • -17 %
10 јарди 5/8 Овошје Печати Пати во Текот Еластична Банана Печати НЕПРИЈАТЕЛ Лента Webbing за Девојка Коса Вратоврска DIY Главата носат Косата Додатоци

10 јарди 5/8 Овошје Печати Пати во Текот Еластична Банана Печати НЕПРИЈАТЕЛ Лента Webbing за Девојка Коса Вратоврска

DEN 140.00
DEN 168.00

Количина на стоки
Тековен


10 јарди 5/8" Овошје Печати Пати во Текот Еластична Банана Печати НЕПРИЈАТЕЛ Лента Webbing за Девојка Коса Вратоврска DIY Главата Носат Косата Додатоци
Имајте на ум 1 : Ако цел 3 многу(30yards), вие ќе добиете 6% попуст автоматски!
Забелешка 2 : Ако НЕПРИЈАТЕЛ цел износ е 10 или повеќе, целата цел ќе биде предаден од страна на Регистрирани Воздух Mail или e Packet.
Точка Име : Friut Банана Печати Пати во Текот Еластична, Сина НЕПРИЈАТЕЛ Лента М aterial : Најлон+Spandex, Еко-freindly; W idth : 5/8"(1.55 cm); C olor : како на слика; M, со цел : 10yards/број/боја; P roduct предност : Висок квалитет, супер еластичност, добра цена, одлична услуга; U мудрец : DIY headwear за коса, вратоврската, headband, DIY нараквица, wristband, и други коса додатоци.
Ние сме професионални фабрика во снабдувањето пати во текот еластична(и DIY влакна се врзуваат&headband), а ние имаме многу различни стилови, како што се цврсти, печати, вратоврска боја, метален, чипка, фолија и сјај..вкупно повеќе од 600colors. Pls се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку сте заинтересирани, ние сме мило да ви испрати боја листи за вас да се избере, ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : Еластична боја може да се разликува малку поради монитори.
Рок на плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт. Попуст Ние обезбеди добра корист попуст за голема количина цел, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку сте заинтересирани во, ви благодариме! Повратни информации Ако се satistied со нашите производи и услуги, може да ви pls ни даде 5 ѕвезди и добри коментари! Ако постои било каков проблем во врска со производи, pls се чувствуваат слободни да контакт прво, ние ќе се обидеме да ви одговори и да го решат проблемот што е можно поскоро! Ви благодариме!

Други карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Ширина:
5/8
Материјал:
Spandex / Најлон
Стил:
Единствен Лик
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Овошје

Најдобри понуди