• Неодамнешно
  • -25 %
5A qaulity !!!6MM 95 парче/многу Bicone кристал монистра Намали Фацетирани Круг Стаклени Монистра

5A qaulity !!!6MM 95 парче/многу Bicone кристал монистра Намали Фацетирани Круг Стаклени Монистра

DEN 68.00
DEN 90.24

Количина на стоки
Тековен

големина на (Приближно) : 6mm Боја : 25 бои за вашиот избор , слики шоу .ве молиме изберете ви се допаѓа! Количина : 1 многу (за 95 PCS ) Тежина : 18g Пакет вклучуваат : Кинески кристално мушка x 1 торба Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Бојата на секоја серија на производи ќе биде малку боја, ве молиме да се разбере. Ви благодариме! Може да се користи за да се направи накит, за шиење облека, убавина чевли, танц облека, стомакот танц носии, свадба фустани, итн. боја и повеќе. Се убави жени секојдневно diy потребни материјали.

Други карактеристики

Техника:
позлата
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
5040-6
Тип На Производ:
Монистра
боја:
25colors за вашиот избор , слики шоу .ве молиме изберете ви се допаѓа!
Количина:
95PCS

Најдобри понуди