• Неодамнешно
  • -15 %
Моден Улица Икона Жени Мажи Облека 22CM СОВРШЕН Железо на трансфер Печатење Закрпи за облека, Т-маица Писма Печ Налепници

Моден Улица Икона Жени Мажи Облека 22CM СОВРШЕН Железо на трансфер Печатење Закрпи за облека, Т-маица Писма Печ Налепници

DEN 63.00
DEN 74.40

Количина на стоки
Тековен


Моден
Моден Улица Икона Жени Мажи Облека 22 CM СОВРШЕН Железо на трансфер Печатење Закрпи за облека, Т-маица Писма Печ Налепници
пегла на трансфер
parches bordados став ropa
лепенки за облека
пегла на закрпи
лепенки за облека
biker закрпи
печ thermocollants vetement
трансфер печатење печ

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
ChicLady
Техника:
Печатени
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Големина:
6*22cm
Број На Модел На:
пегла на трансфер
Име:
закрпи пвц
Употреба:
parches bordados став ropa
улична мода:
Transfert Thermocollants T-shirt
Модна икона:
лепенки за облека
Готски стил:
biker закрпи
Хип Хоп:
parche militar
Фер maiden:
пегла на трансфер
Договор стил:
налепници за облека
Панк:
Печ Thermocollants Vetement
Пвц закрпи боја:
ПОП

Најдобри понуди