• Неодамнешно
  • -10 %
100Y /многу нови пристигне 3/8 (10мм) бел Сатен лента Polka Точки печатени Кафеава лента со бели точки, DIY hairbow додатоци

100Y /многу нови пристигне 3/8 (10мм) бел Сатен лента Polka Точки печатени Кафеава лента со бели точки, DIY hairbow додатоци

DEN 345.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! Предмет : 3/8"(10мм) Материјал : полиестер. Боја : исто како на сликата подолу Пакет : 100 метри/многу. Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Бренд Име:
suoja
Број На Модел На:
0377000
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Точки
Стил:
Единствен Лик
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
3/8

Најдобри понуди