• Неодамнешно
  • -20 %
Крстот Biker Вест Мотоцикл Велосипедист Везени Железо На Задниот дел од Јакна Печ Црна twill ткаенина Бесплатен Превозот DIY Еко-Пријателски

Крстот Biker Вест Мотоцикл Велосипедист Везени Железо На Задниот дел од Јакна Печ Црна twill ткаенина Бесплатен Превозот

DEN 653.00
DEN 816.00

Количина на стоки
Тековен

Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. Нормално ќе пристигне вашиот превозот адреса во рок од 7-20 дена. По железо температурата добива 150 степени, железо на patche на сила назад и напред за околу 15-25 секунди. Земете вез печ и облека, торби или капи кои ќе се пеглаат на. Имаме продажниот оддел, промоција на одделот, Digitizing оддел, Дизајнер оддел, Везови Оддел, средување на одделот, КК одделот, По продажба на одделот, со цел да се обезбеди висок квалитет на секоја цел е да заврши на време. И се Железо на подготвени. Чистење на дел што се случува да се пеглаат на. Превозот и Плаќање :
Ние ќе го избере најдобриот соодветен начин за превозот закрпи ако нека биде. Ако производите не се добри како што се очекува, pls ве молиме контактирајте со нас пред да го оставите коментар. Ако ви треба побрзо испорака, можете да изберете DHL, EMS, UPS-от или Fedex, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот цена.
Стилот на Patch - Везени Железо На Топлина да се Активира - Висок Квалитет
Како да се Железо закрпи на вашата облека? 1. поседува Професионална Везени Закрпи Фабрика која главно се ангажирани во Сопствени Везови Печ, Мотоцикл Biker Печ, Јакна Печ, Фармерки Печ, Воена Значка, Филм Печ, Цртан филм Печ, Знаме Печ, 3 D Везови Печ, Клучните синџир Везови Печ и др.
Зелена Куќа Technology Co.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање, ние високо го цениме. Стави ја страната со топлина печат поддршка на делови директно.
Крстот Biker Вест Мотоцикл Велосипедист Везени Железо На Задниот дел од Јакна Печ Црна twill ткаенина Бесплатен Превозот DIY Еко-Пријателски Големина е околу 25см широк Црн twill ткаенина со железо на поддршка и 75%emb
1. Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако ќе ги задоволи нашите производи и услуги.5 cm разлики поради прирачник за мерење.
Бесплатен превозот услуга за производи од Кина, Воздухот Пост. Мало Закрпи или трговија на Големо Закрпи и двете се на располагање, добредојдовте на Зелена Куќа за купување Закрпи или Прилагодено вашиот сопствен логото Закрпи.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. стави парче на десниот дел од облека или вреќи. Ако имате било какви барања, pls љубезно ве молиме да ги споделите со нас. Ве молиме овозможи 0. По околу 15 munites кога таа се врти colod, проверете дали таа е фиксна, ако не, обидете се повторно во истиот процес.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
mc1931
Техника:
Извезена
Големина:
Size is about 25cm wide
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
G17923-1
Функција:
Еко-Пријателски
Алатки тип:
Закрпи
Закрпи Поддршка Стил:
Пегла на / да се Шие На Поддршка
Извезена Закрпи Стил:
Мотоцикл Biker Печ
Логото Печ Бои:
Покажува како слика
Извезена Закрпи големина:
Големина е околу 25см широк
Закрпи Превозот Бесплатно:
Да, Бесплатен Превозот
Извезена Печ Име:
крстот печ
Извезена парче ткаенина:
Црна Ткаенина Twill
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
G17923-1

Најдобри понуди