• Неодамнешно
  • -8 %
100 Пар жолта Дијаметар Најлон Ткаенина Леплива Назад Круг Монети Кука и Јамка Само Лепило Fastener Точки Ленти кука јамка лента

100 Пар жолта Дијаметар Најлон Ткаенина Леплива Назад Круг Монети Кука и Јамка Само Лепило Fastener Точки Ленти кука

DEN 115.00
DEN 124.80

Количина на стоки
Тековен


Жолта 100 Пар 10мм - Дијаметар 30мм Најлон Ткаенина Леплива Назад Круг Монети Кука и Јамка Само Лепило Fastener Точки Ленти кука јамка лента
Име : најлон селотејп
Материјали : најлон + полиестер
Карактеристики : лепак
Стил : тркалезна
Спецификација : 10мм,15mm, 25мм,30мм
Боја : жолта
Употреба : се користи за датотека пакување, шаторот на лепливоста, играчка фитинг, облека, предмети за домаќинството

Други карактеристики

боја:
20mm жолта, 15mm жолта, 10мм жолта, 30мм жолта, жолта 25mm
Големина:
10MM
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски,Самолепливи,Отпорност На Топлина
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На:
кука и јамка fastener
Обликот:
Dot
Материјал:
Полиестер / Најлон
Име:
fastener лента
Големина:
10mm,15mm,20mm,25mm
Материјал:
најлон + полиестер
Стил:
КРУГ
боја:
жолта
Употреба:
се користи за датотека пакување, шаторот на лепливоста, играчка фитинг, облека, апарати за домаќинство

Најдобри понуди