• Неодамнешно
  • -25 %
Капка Голема Тигар Обетки Детелина Dangle Жена Кожа на Забите Камен Голем Долг стап Brinco Уво Леопард Мода Обетки

Капка Голема Тигар Обетки Детелина Dangle Жена Кожа на Забите Камен Голем Долг стап Brinco Уво Леопард Мода Обетки

DEN 216.00
DEN 287.52

Количина на стоки
Тековен

Белешки : ①All производи се на вистинската слика. ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со висок квалитет на животната средина-пријателски материјали и технологија. ③Welcome да побарате од нас да дизајн со вашиот примерок или фигура, и големо на нашите производи, мал подарок ќе се даде откако ќе купите производ. Име : Обетки Додатоци Материјал : Кожа Големина : 46mm Пакување : 1 пар Капка Earring Бохемски Долги Обетки Кристал Бисер Мода Големо Уво Капки Капка Шарм Грозје String Обетки
Капка Обетки Dangle Бохемски Multicolor Кожа Големи Обетки Долг стап Шарм Earring Мода Големо Уво Капки Бакар

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ER0206A
Бренд Име:
NeeFu WoFu
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
кожа
earring материјал:
кожа на Забите камен
обетки стил:
Моден Бохемски Обетки Додатоци
Погоден за прилики:
банкети, подароци, патувања
Поддршка Прилагодување:
фабрика производство

Најдобри понуди