• Неодамнешно
  • -19 %
Моден накит трговија на големо 2017 топла, 925 сребро обетки, едноставна личност шема Г-ѓа циркон обетки E010

Моден накит трговија на големо 2017 топла, 925 сребро обетки, едноставна личност шема Г-ѓа циркон обетки E010

DEN 89.00
DEN 109.92

Количина на стоки
Тековен

Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Опис :
Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стил
Состојба : brande-нови
Она што?s во пакет :
1 buc бренд-нови хривнија како на слика
opp вреќа.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет(вклучуваат Хонг Конг).Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Специјален дизајн и занаетчиски се направи само убава објект специјално! Тоа е многу популарна со својот добар квалитет.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. ви благодариме и имаат голема нов години!
не може да го пропушти тоа!Ние ви донесе на најдобар квалитет нараквица. Тоа е толку убава и најдобро за вашата сакана,Нели?Вие
Ве молиме имајте во предвид : ние изберете ПРОЗОРЦИ за превозот тука само за некои земјата лесно да се купи ова, ние ќе брод тоа преку хонгконг пост.Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.ако вашата нарачка над 250 ќе брод преку ЕМС или DHL за бесплатен превозот.
Answer : ___________________________ Note : W e имаат некои Убави накит за промоција на продажба,тоа е навистина најниска цена на aliexpress.(без дарот пакет за оваа точка)
Превозот :
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост. Секоја слика се земени од реалните на објектот ќе добиете.
2-примерок, ќе биде испратен од Хонгконг пост. ви благодариме.ќе cann пропуштајте ја!!! многу убава и модни елементи во нашата продавница ,може да се оди и да се погледне!времето е ограничено,само да го направи тоа. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Бренд Име:
YUEYIN
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
E010

Најдобри понуди