• Неодамнешно
  • -25 %
Доминираат Жените Едноставно Цвет Синџир Tasseled Обетки Асиметрични Личност

Доминираат Жените Едноставно Цвет Синџир Tasseled Обетки Асиметрични Личност

DEN 144.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Злато
Бренд Име:
Доминираше
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DM00482
Метали Тип:
Цинк Легура
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди