• Неодамнешно
  • -88 %
сребро позлатен обетки , сребро позлатен мода накит , кружни сјајна floriated /imsardza iafaqrma LQ-E400

сребро позлатен обетки , сребро позлатен мода накит , кружни сјајна floriated /imsardza iafaqrma LQ-E400

DEN 40.00
DEN 336.96

Количина на стоки
Тековен

Димензии : cm Тежина : g

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
Earring
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
кодот:
E400
imsardza:
imtareaa
imuareba:
imvareca

Најдобри понуди